Zwroty

Prawo odstąpienia od umowy

 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość ma prawo odstąpienia od niej w terminie do 14 dni od momentu otrzymania towaru bez podawania konkretnej przyczyny .
 2. W celu odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do wypełnienia “Formularza od odstąpienia umowy” . Wypełniony formularz można przesłać drogą elektroniczną na adres kontakt@anfor.pl lub dołączenie formularza do zwracanej przesyłki. Produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu .

Zwracany towar powinien zawierać dopisek “ZWROT TOWARU” i wysłany na adres:

Dorota Fornal/ Ul. Ks. Wojciecha Karabuły 16/7 30-427 Kraków

  1. Konsument odstępujący od zawartej umowy ma obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni po wcześniejszym poinformowaniu Nas drogą elektroniczną (kontakt@anfor.pl) o podjętej decyzji.
  2. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy.
  3. Koszty zwrotu towaru leżą po stronie kupującego. Przy zwrocie towaru proponujemy wybrać najtańszą formę przesyłki jaką oferujemy.
  4. Zwroty kosztów za zakupiony towar zobowiązujemy się zwrócić w terminie do 14 dni na numer konta bankowego, który został podany w formularzu odstąpienia od umowy.
  5. My jako firma możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania od Klienta zakupionej rzeczy.
  6. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności od Klienta zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym koszty dostarczonej przesyłki pod warunkiem, że Klient wybrał najtańszą z oferowanych przez Nas metodę dostaw. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  7. W przypadku podjęcia decyzji o zwrocie towaru bardzo prosimy w pierwszej kolejności poinformować Nas drogą elektroniczną (kontakt@anfor.pl) o fakcie odstąpienia od umowy.
  8. Zwroty płatności zostaną dokonane poprzez przelew bankowy na konto Klienta, które podał w formularzu odstąpienia od umowy.
  9. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w przypadku, gdy zwracany przez niego towar posiada ślady użytkowania lub w przypadku, gdy zapieczętowany fabrycznie towar ma otwarte lub zniszczone opakowanie.

 

Pliki do pobrania odnnośnie odstąpienia od umowy w wersji docx oraz pdf