BIO UP

Dla świadomych kobiet

Opracowując receptury myślimy o potrzebach kobiet w wieku od 30 lat. Szukamy surowców, które pomagają skórze zachować młody wygląd, ale przede wszystkim pozwalają i ułatwiają jej prawidłowe funkcjonowanie.

Naturalne, organiczne

Tworzymy je z naturalnych składników pochodzących ze sprawdzonych źródeł – renomowanych dostawców z Polski i Europy. Surowców można powiedzieć żywych, o bardzo małym stopniu przetworzenia – takich jak wyciągi, oleje, maceraty czy destylaty oraz substancji pochodzenia roślinnego, ale przetworzonych przez człowieka.

Ekologiczne

W dużej części. Większość surowców używanych przez nas do produkcji ma certyfikaty ekologiczne. A to znaczy, że nie tylko w okresie wzrostu danej rośliny była ona traktowana bez użycia szkodliwych nawozów i środków ochrony roślin, ale i w procesie pozyskiwania z niej surowca (oleju, destylatu) nie zostały użyte środki chemiczne.

Rzetelne

To dla nas bardzo ważny punkt. Jeśli umieszczamy na etykiecie informację, że w serum jest witamina C, to znaczy że jej udział jest na tyle duży, że warto to zaznaczyć, bo z pewnością będzie działać.

Przemyślane

Formuły naszych kosmetyków są czasem proste, czasem bardziej skomplikowane, ale zawsze wynika to z testów, wielu przemyśleń i prób, jakie połączenie zadziała najlepiej. W swoich poczynaniach opieramy się na badaniach, ale również na udokumentowanej w literaturze wiedzy zielarskiej gromadzonej od pokoleń.

Rzemieślnicze

Robione w małych partiach i wielkim chaosie, ale zawsze wytwarzane ze starannością i zaangażowaniem oraz mnóstwem pozytywnej energii płynącej z radości tworzenia dobrych naturalnych kosmetyków.

Polskie i zrównoważone

Kosmetyki BIOUP wytwarzane są w Polsce. Wiele składników w naszych recepturach to surowce rodzime – czyli pochodzące z roślin rosnących lokalnie – na terenie Polski i Europy.

Bezpieczne

Każdy kosmetyk z logo BIOUP przeszedł przez szereg badań laboratoryjnych potwierdzających jego bezpieczeństwo. Nasze kosmetyki są prawnie dopuszczone do obrotu w Polsce i poza jej granicami.

Nie testowane na zwierzętach

Kosmetyki BIOUP testujemy na naszych ochotniczkach i ochotnikach – którzy mają się bardzo dobrze, a ich cery pięknieją z dnia na dzień.

Wegańskie

Nasze kosmetyki są wegańskie. Wyjątek stanowi Esencja do skóry głowy BE PURE gdzię sięgneliśmy po cudowne właściwości propolisu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.